Uuest aastast alustab uues kuues ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus

Ettevõtlus- ja innovatsiooonikeskus loob silla ettevõtte ja teadlase, samuti ettevõtlikkuse ja tudengi vahel.

2018. aasta alguses koondati Tartu Ülikoolis kokku senine tehnoloogiasiirde talitus ja Ideelabor. Nüüdsest on kõik ettevõtliku ülikooli funktsioonid ja teenused kättesaadavad ühest kohast – TÜ ettevõtlus- ja innovatsioonikeskusest.

Mida me teeme?

Ettevõtjad saavad meie käest jätkuvalt täisteenust laboriteenuste ja teadus- ning arendustegevuste kasutamiseks TÜs. Meie ettevõtlussuhete spetsialistid aitavad vahendada kontakte nii õige teadlaseni kui ka nõustavad võimalike toetusmeetemete kasutamisel.

TÜ teadlased on meie intellektuaalomandi spetsialistide juures alati teretulnud. Aitame läbi mõelda ja analüüsida teadustöö käigus tekkinud uudseid lahendusi – olgu selleks uued tehnoloogiad või metoodilised materjalid. Meie ettevõtlusnõustaja aitab vajadusel teadlasel endal leida viis lahenduste turule viimiseks.

Tudengite ettevõtlushuvisid koondab TÜ Ideelabor, kus saab arendada enda äriideid või leida koostööpartner teadlaskonnast, kellega koos mõni eriti innovaatiline lahendus turule viimiseks ette valmistada. Kaleidoskoobi äriideede võistlus, mentorid, personaalne nõustamine ja motivatsiooniüritused – kõike seda leiab meie vahendusel ühest kohast.

Kui tundsid end eespool kirjeldatud infos ära ja soovid kõigest sellest osa saada, siis võta meiega ühendust.

eik@ut.ee