Soovid muuta Eesti majandust? Tule meie meeskonda

Tartu Ülikool on Baltikumi suurim arenduspartner ettevõtetele ja avalikule sektorile. TÜ ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus viib omavahel kokku ettevõtjad ja teadlased, olles mõlemale usaldusväärseks partneriks koostöövõimaluste leidmisel ja arendamisel. Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus on ühenduslüli, mis suunab ülikooli teadlaste oskusteabe ettevõtete konkurentsieeliste arendamiseks.

Tartu Ülikooli ettevõtlus- ja innovatsioonikeskus ootab oma kollektiivi ettevõtlikku ning teotahtelist

ETTEVÕTLUSSUHETE JUHTI.

Ettevõtlussuhete juhi eesmärgiks on luua ja hoida aktiivseid partnerlussuhteid ettevõtetega Eestis ja välismaal, pakkuda aktiivselt koostöövõimalusi, innustada ettevõtteid kasutama ülikooli teadus- ja arendustöö teenuseid, taristut ning taseme- ja täiendusõppe võimalusi.

Sobilik kandidaat on proaktiivne, kõrgharidusega, kliendisuhtluses vilunud, koostööle orienteeritud ja varasema ärikliendisuunalise projektimüügi kogemusega.

Ootame oma meeskonda liiget, kes oleks suurepärane läbirääkija, meeskonnamängija ja huvide ühendaja. Otsime kolleegi, kes tunnetab ülikooli võimalusi, suudab analüüsida ettevõtete vajadusi, seab eesmärke laiemat pilti arvestades, peab kinni lubadustest ning suudab end väljendada edukalt kõnes ja kirjas nii eesti kui ka inglise keeles. Kasuks tuleb isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

OMALT POOLT PAKUME:

• põnevat ja arendavat tööd ettevõtluskoostöö arendamisel;
  • võimalust anda panus ettevõtliku ülikooli ülesehitamisse;
  • avatud meeskonnavaimu ning asjatundliku, motiveeritud ja kokkuhoidva meeskonna tuge;
  • võimalust teha koostööd maailmatasemel tippteadlastega.

Kandideerimiseks palume saata oma CV ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 09. veebruaril aadressil personal@ut.ee.

Lisainfo: Kristel Reim, ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse juhataja (5342 4023, kristel.reim@ut.ee).