Koostööfestival

Sel sügisel toimub juba neljandat korda kõrgkoolide ja ettevõtete ühine Koostööfestival „Õigel ajal õiges kohas“, mida seekord korraldab Tallinna Ülikool. Festivali märksõnad on Inimene. Loovus. Masin. – just neid teemasid erinevates kombinatsioonides lahkavad teadlased koostöövõimalusi avavates liftikõnedes ja koos ettevõtjatega peetavates paneeldiskussioonides.

1. novembril toimuva Koostööfestivali peaesinejad on visionäär, õppejõud ja rahvusvahelise suurrajatiste disaniettevõtte Arcadis globaalse innovatsiooni direktor Patrick van Hoof ning Taani futurist ja naiste ettevõtluse edendaja Louise Fredbo-Nielsen.

Eesti kõrgkoolide tippteadlased tutvustavad ettevõtjatele koostöö- ja arendusvõimalusi erinevatel teemadel – jutuks tuleb töötajate tulemuslik onboarding, tööstressi ja tööväsimuse ennetamine, tulevikutootmises vajalikud pädevused, targa linna lahendused, digilahenduste tootearendus, kuidas tooteid ja teenuseid lihtsamaks disainida, kuidas saavutada konkurentsieelist ja küsida toodete eest kõrgemat hinda ning palju muud põnevat.

Registreerimine ja täpsem info: Koostööfestival 2018

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.