Kontakt

Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse eesmärk on tagada Tartu Ülikooli kui ettevõtliku ülikooli areng, kinnistada ülikooli juhtroll Eesti arengus ning esindada ülikooli kui rahvusvaheliselt nähtavat ja innovaatilist partnerit Euroopa ja maailma teadus- ja arendusruumis.

TÜ ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse töötajad

Kristel Reim
ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse juhataja
737 4887
5342 4023
Narva mnt 18-4003
kristel.reim@ut.ee
Reet Adamsoo
intellektuaalse omandi valdkonna jurist
737 6202
504 0719 (6202)
Narva mnt 18-4008B
reet.adamsoo@ut.ee
Aitel Käpp
turundus- ja kommunikatsioonijuht
737 6531
(6531)
Narva mnt 18-4008C
aitel.kapp@ut.ee
Maris Astel
sekretär
737 4809
Narva mnt 18-4011
maris.astel@ut.ee
Martti Reinet
videograaf
Narva mnt 18-4009
martti.reinet@ut.ee
Kristi Vabamäe
Delta kogukonna koordinaator
510 0575 (4575)
Narva mnt 18-1030a
kristi.vabamae@ut.ee

Tehnoloogiasiirde talitus

Jane Luht
tehnoloogiasiirde juht
737 4804
529 7956 (4804)
Narva mnt 18-4004
jane.luht@ut.ee
Adrien Hanouar Renaudo
tehnoloogiasiirde ekspert (bioloogia, meditsiin, keemia)
737 6546
Narva mnt 18-4006
adrien.renaudo@ut.ee
Friedrich Kaasik
tehnoloogiasiirde ekspert (füüsika, keemia, materjalitehnoloogia)
520 4864
Narva mnt 18-4004
friedrich.kaasik@ut.ee

Ettevõtlussuhete talitus

Ülle Jagomägi
ettevõtlussuhete juht
737 4888
5333 0227 (4888)
Narva mnt 18-4006
ulle.jagomagi@ut.ee
Riin Prikk
ettevõtlussuhete koordineerija
737 4805
Narva mnt 18-4011
riin.prikk@ut.ee
Heidi Raudsepp
partnersuhete spetsialist
5343 1188 (4809)
Narva mnt 18-4009
heidi.raudsepp@ut.ee
Laura Tillo
ettevõtlussuhete spetsialist
737 4807
Narva mnt 18-4009
laura.tillo@ut.ee

Uusettevõtlus

Aivar Pere
ettevõtluse nõustaja
737 4810
Narva mnt 18-4007
aivar.pere@ut.ee
Triinu Lööve
hargettevõtete programmi projektijuht
Narva mnt 18-4007
triinu.loove@ut.ee

Koostöövõrgustik ADAPTER

Anneli Saaroja
ADAPTERi projektijuht
737 4806
Narva mnt 18-4011
anneli.saaroja@ut.ee