Meist

Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse eesmärgiks on Tartu Ülikooli kui ettevõtliku ülikooli arengu tagamine, ülikooli juhtrolli kinnistamine üle-Eestilistes arengutes ning ülikooli kui rahvusvaheliselt nähtava ja innovaatilise partneri esindamine Euroopa ja globaalses teadus- ja arendusruumis.

TÜ ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse töötajad

Kristel Reim
ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse juhataja
737 4887
5342 4023
Lossi 3-329
kristel.reim@ut.ee
Reet Adamsoo
intellektuaalse omandi valdkonna jurist
737 6202
504 0719 (6202)
Lossi 3-328
reet.adamsoo@ut.ee
Aitel Käpp
turundus- ja kommunikatsioonijuht
737 6531
(6531)
Lossi 3-321
aitel.kapp@ut.ee
Maris Astel
sekretär
737 4809
Lossi 3-323
maris.astel@ut.ee

Tehnoloogiasiirde talitus

Jane Luht
tehnoloogiasiirde juht
737 4804
529 7956 (4804)
Lossi 3-324
jane.luht@ut.ee
Kaja Mõts
tehnoloogiasiirde koordinaator
5385 2055 (7055)
Lossi 3-321
kaja.mots@ut.ee
Friedrich Kaasik
tehnoloogiasiirde ekspert (füüsika, keemia, materjalitehnoloogia)
520 4864
Lossi 3-324
friedrich.kaasik@ut.ee

Adrien Hanouar Renaudo
tehnoloogiasiirde ekspert (bioloogia, meditsiin, keemia)
737 6546
Lossi 3-326
adrien.renaudo@ut.ee

Ettevõtlussuhete talitus

Ülle Jagomägi
ettevõtlussuhete peaspetsialist
737 4888
5333 0227 (4888)
Lossi 3-325
ulle.jagomagi@ut.ee
Riin Prikk
ettevõtlussuhete sptetsialist
737 4805
Lossi 3-325
riin.prikk@ut.ee

Anna Venchakova
ettevõtlussuhete spetsialist
737 4807
Lossi 3-325
anna.venchakova@ut.ee

 TÜ Ideelabor

Maret Ahonen
Ideelabori juht
737 4817
Lossi 36-102
maret.ahonen@ut.ee
Aivar Pere
ettevõtluse nõustaja
737 4810
Lossi 3-322
aivar.pere@ut.ee
Ermo Tikk
sTARTUp Day projektijuht
Lossi 36-102
ermo.tikk@ut.ee
 Riin Lisett Rei
ideelabori kommunikatsioonijuht
737 4817
Lossi 36-102
riin.lisett.rei@ut.ee

Koostöövõrgustik ADAPTER

Anneli Saaroja
koostöövõrgustiku koordinaator
737 4806
Lossi 3-323
anneli.saaroja@ut.ee

Ettevõtlusõppe programm Edu Tegu

Marge Täks
programmi sisujuht
516 0299
Liivi 4-111
marge.taks@ut.ee
Piret Arusaar
peaspetsialist, MA (majandusteadus)
737 6339
piret.arusaar@ut.ee
Liina Pissarev
kommunikatsiooni peaspetsialist
737 6339
513 6555
Lossi 36-101
liina.pissarev@ut.ee
Liisi Hansen
spetsialist
liisi.hansen@ut.ee
Epp Joala
spetsialist
epp.joala@ut.ee
Day-Lee Holm
spetsialist
day-lee.holm@ut.ee
Mari-Liis Tikerperi
spetsialist
mari-liis.tikerperi@ut.ee

EstLat-Accelerate

Taavi Tamm
projektijuht
taavi.tamm@ut.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.