Galerii: iAkadeemia häkaton

Novembri eelviimasel nädalal toimus kolmas iAkadeemia sessioon, mille teemaks oli häkaton.

Häkatoni võitis Politsei- ja Piirivalveameti meeskond, kes lõi veebilehe prototüübi, mis annaks drooni kasutajale ülevaate drooni lennutamise piiridest ning mille kasutajal oleks võimalus kontrollida oma teadmisi/kvalifikatsiooni.

Häkatonil osalenud Vanemuise teatri meeskonnal valmis veebileht, mille täiustatud versiooni saavad varsti kasutada teatrihuvilised lihtsalt ja kiirelt endale sobivate näidendite leidmiseks. Tele2 meeskonnal valmis näidispood, kus on võimalik kasutada Android rakendust müügil olevate esemete vaatamiseks liitreaalsuses. Eesti Energia meeskonnal valmis legoroboti prototüüp näitamaks, milline peaks masin välja nägema ning kuidas töötama. TÜ kliinikumi osalejad lõid kasutajale mugavama e-patsiendi portaali.

Tartu Ülikooli meeskond töötas välja teenuse, mis hõlbustaks teadlaste ning ettevõtjate vahelist suhtlust: valmis algne veebileht, leiti mentorid, korraldati üritus ning loodi IO küsimuste lahendamiseks põhiraamistik.

iAkadeemia on avatud innovatsiooniplatvorm, kus tudengid, teadlased ja ettevõtjad üheskoos õpivad ja arendavad ettevõtete jaoks vajalikke innovaatilisi lahendusi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.