Delta ettevõtlusmaja otsib ettevõtjaid

Lugupeetud ettevõtjad!

2020. aasta alguseks valmib Tartu kesklinnas Emajõe kaldal paiknev Tartu Ülikooli Delta keskus, mis koosneb õppe- ja teadushoonest ning ettevõtlusmajast ning mille visioon on saada Eesti üheks aktiivsemaks innovatsiooni lipulaevaks.

Õppe- ja teadushoone koondab endasse ülikooli infotehnoloogia, arvutiteaduse, arvutitehnika ja robootika, matemaatika ja statistika ning majandusteaduse ja ärinduse alase õppe- ja teadustöö.

Ettevõtlusmaja on viiekorruseline ärihoone renditava pinnaga ca 3500 m2, mille eesmärgiks on tuua õppe- ja teadustööga haakuv teaduspõhine ettevõtlus ülikoolile võimalikult lähedale, avades laiaulatuslikud võimalused erinevateks koostöövormideks:

  • kursuse- ja diplomitööd ning õppeprojektid ettevõtetele huvipakkuvatel teemadel
  • üliõpilaste stažeerimine ja lõpetajate töölesiirdumine ettevõtetesse
  • täiendkoolitus ettevõtete töötajatele
  • lepinguline teadus- ja arendustöö
  • ettevõtjad kui praktilise koolituse pakkujad
  • osalemine koostööüritustel, jne

Ettevõtlusmaja rentnikena näeb ülikool teadusmahukaid tooteid ja teenuseid arendavaid ettevõtteid, mille profiil ja koostöösoovid on laialdaselt seotud õppe- ja teadushoone asukate võimalustega. Rendihind kujuneb Tartu kesklinna kvaliteetse kontoripinna keskmise rendihinna alusel.

Ettevõtlusmaja rentnike valikul hinnatakse mitmekülgset seost TÜ strateegiliste eesmärkidega ja Delta tervikust, lähtudes tasakaalustatult järgmistest printsiipidest:

  • eelistatud on ettevõtted, kellel on reaalne laialdane koostöö ülikooliga, arvestades TÜ mitmekesist kompetentsi IT, matemaatika, majanduse alal  (koostöö)
  • eelistatud on tasakaalustatud “komplekt” – eri suuruse, vanuse, arengusuundadega ettevõtted (mitmekesisus), mis täidab Delta ettevõtlusmaja optimaalselt,
  • koostööst peaks sündima uut lisaväärtust TÜ-le ja ettevõtetele (võimendus, majanduskasv).

Käesoleva pöördumisega soovime saada teada teie huvi ettevõtlusmaja asukaks saamise kohta. Palume täita ankeet – milline on indikatiivne huvi ja põhjendused, kuidas sobitub just teie ettevõte Delta kontseptsiooniga, milline on teie ettevõtte pakutav sünergia ja lisandväärtus TÜ tegevustele.

Vastuseid ootame 28. veebruariks 2018 aadressil Erik.Puura@ut.ee

Lisainfo:
Erik Puura
arendusprorektor
506 9882

TÜ Delta ettevõtlusmaja võimalike rentnike eelkaardistuse küsitlus

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.