Kontakt

Piret Arusaar

Piret Arusaar
Ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse juhataja kt.
STARTER programmijuht
Tel: +372 51 62 945
E-mail: piret.arusaar@ut.ee

Ermo Tikk

Ermo Tikk
sTARTUp Day programmijuht
E-mail: ermo.tikk@startupday.ee

Marge Täks

Marge Täks
Ettevõtlusõppeprogrammi sisujuht
Tel: +372 51 60299
E-mail: marge.taks@ut.ee

Marge Seppo
EstLat programmijuht
Tel: +372 527 0173
E-mail: marge.seppo@ut.ee

Maret Ahonen

Maret Ahonen
Ideelabori juhataja
Tel: +372 737 4817, 5225910 
E-mail: maret.ahonen@ut.ee

Taavi Tamm

Taavi Tamm
STARTER @Pärnumaa programmijuht
Tel: +372 58 116 360
E-mail: taavi.tamm@ut.ee 

Liina Pissarev

Liina Pissarev
Ettevõtlusõppeprogrammi kommunikatsioonijuht
Tel: +372 737 6339
E-mail: Liina.Pissarev@ut.ee

Riin Lisett Rei

Riin Lisett Rei
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
Tel: 737 48 17
E-mail: riin.lisett.rei@ut.ee

 

Maris Astel

Maris Astel
infospetsialist
tel: 737 6339
E-mail: maris.astel@ut.ee

Denis Larchenko
STARTER @Narva programmijuht
Tel: +372 5684 8487
E-mail: denis.larchenko@ut.ee